Najpiękniejsze książki dla dzieci! Recenzja najnowszych książek Marka Marcinowskiego.

 Poniedziałek. Udało mi się wygospodarować trochę czasu na ruszenie tyłka, więc czuję przypływ pozytywnej energii. To może być dobry tydzień, nie uważacie? Zwłaszcza, że kończy się długim weekendem ;-).

Dzisiaj mam dla Was recenzje patronacką najnowszych książek Marka Marcinowskiego. Autora takich bestsellerów jak Ekoliski i Podróży Julki i Krzysia. Czyli samych fantastycznych tytułów :-). Jednak pan Marek nie zwalnia tempa i przychodzi do nas z kolejnymi wspaniałościami :-).


Poznaj świat z Markiem Marcinowskim.

Pan Marek ma talent do pisania książek dla dzieci. Swoimi opowieściami potrafi zarazić ciekawością i chęcią odkrywania. Nic więc dziwnego, ze i tym razem napisał coś, co związane jest z otaczającym nas światem. Dwie nowe książeczki o Piętrach lasu i Podwodnym świecie, sprawią że każde dziecko nagle nabierze ochoty na wycieczkę.


No sami zobaczcie jakie cuda! Przepięknie zilustrowała to Lidia Rózio, prawda? Jeśli chodzi o samą treść to też jestem pod wielkim wrażeniem. Tekstu jest mało, dodatkowo jest rymowany, a mimo to znajduje się w nim masa przydatnych informacji na temat zwierząt żyjących w lesie oraz morzach i oceanach. Kiedy moje dzieciaki wzięły do rąk te dwa cuda to aż zaświeciły im się oczy z zachwytu. Naprawdę! A ile było przy tym pytań! A skąd, a jak, a dlaczego! Chyba nie muszę Wam mówić, że sama byłam tym zachwycona ;-).

Zgarnąć z półki?

Kiedy dowiedziałam się, ze pan Marek Marcinowski postanowił napisać i wydać kolejną serię dla dzieci, od razu wiedziałam, że to będą rewelacyjne tytuły. Dlatego bez wahania zgodziłam się na to aby objąć te książki swoim patronatem. Tego autora można polecać w ciemno, jeśli chodzi o książki dla dzieci. Dlatego koniecznie sięgnijcie po Piętra Lasu i Podwodny świat, które swoją premierę będą miały już na początku listopada!
Za możliwość przedpremierowej recenzji oraz objęcie patronatem kolejnych rewelacyjnych tytułów, dziękuję panu Markowi Marcinowskiemu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl