O porankach słów kilka.

 Niedziela. Dzisiaj cały dzień przeleżałam. Jakoś ten tydzień dał mi tak w kość, że dzisiaj postanowiłam po prostu odpocząć i chociaż teraz mam trochę poczucie straconego dnia to mimo wszystko uważam, że było warto. A Wam jak mija długi weekend? 

Dzisiaj chciałabym opisać okołoksiążkowe tematy, które sprawiają, że czytanie zawsze kojarzy się z czymś przyjemnym. Ciekawi, co mam na myśli ;-)?


Ciepłe i wygodne skarpetki to podstawa!

Podstawa wszystkiego! Dobrego samopoczucia, zdrowia, czy nawet chęci do życia. Serio! Nie cierpię kiedy marzną mi stopy, wtedy świat wydaje się jakiś taki ponury i zimny. Dlatego bardzo ważne dla mnie jest wyrób odpowiednich skarpetek, bo to że mają być ciepłe to jedno, ale mają być też fajne żeby nie było nudno ;-).Skarpetki damskie to temat rzeka. Długie, krótkie, baleriny, 3/4, no jest w czym wybierać. Uwielbiam kiedy skarpetki opowiadają jakąś historię lub są po prostu zabawne. Dlatego kiedy do mojego życia wkrada się jakaś rutyna i marazm, zakładam kolorowe skarpetki i życie od razu nabiera barw. Naprawdę! Sami spróbujcie!
Podoba mi się też to, że zapanowała moda na dwa różne wzory na każdej stopie. Dzieci temu spójną tematycznie całość można przedstawić w szerszym aspekcie. Np prezentowane poniżej grzyby. Jedna skarpetka jest grzybowa, druga przypomina swoim wzorem muchomora. Jak dla mnie rewelacyjne połączenie, nie uważacie?
Zgarnąć z półki?


O tak! Zdecydowanie! Skarpetki to podstawa, pamiętajcie o tym i wybieracie rzeczy, które po prostu Was uszczęśliwiają, tak jak mnie fajne skarpetki, w których idealnie się czyta 😉Komentarze

 1. Te skarpetki są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest to świetna propozycja na ogrzanie stóp.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię takie różnorodne skarpetki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sposób przejść obojętnie obok tych skarpetek.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl