Ulubiony komiks moich dzieci. Uwaga, nie czytajcie tego w domu ;-)

 Niedziela.  Nie tak wyobrażałam sobie ten weekend. W zasadzie mogę powiedzieć, że cały przepracowałam przed komputerem (nie licząc małej przerwy na Disney+ ;-)). Nie ma jednak tego złego, bo dzięki temu mam spokojniejsza głowę i mogę zupełnie inaczej zaplanować nadchodzący tydzień. A Wam jak minęły ostatnie dni lipca?

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam ostatnio ulubiony komiks komiks dzieci. Odkąd pojawił się w naszym domu jeździ z nami wszędzie, a dzień bez porannych "Diabełków" moje dzieci uważają za stracony ;-).


Diabełki. Sama radość.

Nina i Tomek powracają! Z całą masą nowych pomysłów na... zabawę. Będzie śmiesznie, strasznie, przerażająco (bać się będą oczywiście rodzice ;-)) i na pewno nikt nie będzie się nudzić. 

Kiedy wzięłam w ręce Diabełki, otworzyłam je na losowej historyjce. A kiedy zobaczyłam świętego Mikołaja uciekającego od smrodu skarpetek Tomka, wiedziałam, że i ten tom będzie bardzo... bardzo ciekawy ;-). Moje dzieci uważały tak samo i wystarczyło im samo przeglądanie komiksu żeby turlać się ze śmiechu.

Zgarnąć z półki?

Tak, ale robicie to na własne ryzyko. Lojalnie ostrzegam, że rodzeństwa mogą się inspirować Diabełkami. Także radzę uważać ;-).

 • Seria/cykl: KOMIKSY SĄ SUPER!

 • Scenarzysta: Olivier Dutto

 • Ilustrator: Olivier Dutto

 • Tłumacz: Maria Mosiewicz

 • Data premiery: 27.07.2022Komentarze

 1. Podoba mi się to humorystyczne wydanie komiksu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z taką publikacją. Tak też zrobiłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przygody tych bohaterów są naprawdę zachwycające!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tym rodzeństwem na pewno nie można się nudzić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto polecać dalej takie ciekawe historie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl