Mała Syrenka. Klasyczne baśnie Disneya. Recenzja.

 Piątek. Jakoś szybko ten tydzień minął. Przed nami weekend. Jakie macie plany? Bo ja standardowe, sprzątanie i książki. Może wyruszymy na jakąś krótką podróż, ale wszystko zależy od pogody (która ma się niestety zepsuć). Nie martwi mnie to zbyto, bo jak wiecie ja się nigdy nie nudzę 😉.

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam kontynuację kolejnej genialnej serii, która moim zdaniem jest niezbędna w każdej domowej biblioteczce, ciekawi? Zapraszam na recenzję.


 Mała Syrenka.

Bajki Disneya zna każdy. Jeszcze teraz jak na polski rynek weszła platforma od tej wytwórni to powrócił bum na ich produkcje. Nie ma się co dziwić disnejowskie animacje są po prostu niesamowite. 

Dlatego z taką wielką chęcią sięgamy po kolejne tytuły. Bardzo cieszy mnie, że Egmont zdecydował się na komiksowa wersję tych bajek, ponieważ podczas czytania działa prawdziwa magia. Nie dalej jak wczoraj śpiewałam Na Morza dnie. Te historie po prostu tak działają! Niby to tylko bajki, ale mają w sobie magię, która sprawia, że aż chce się śpiewać😉.

Wszystko oczywiście za sprawą najnowszego tomu serii klasyczne baśni Disneya - Mała Syrenka. Klara już od dłuższego czasu ma fazę na księżniczki Disneya, a Arielka jest jedną z jej ulubionych, dlatego kiedy w naszym domu pojawiła się komiksowa wersja Małej Syrenki, pierwsza (i póki co ostatnio, bo nie można zabrać z biurka) czytelniczką była Klara. Czyta, przegląda, opowiada, dopowiada. Miło się na to patrzy, jeszcze przyjemniej się słucha. Magia, mówiłam Wam 😉.Zgarnąć z półki?

Nie mam co do tego wątpliwości. Ja czekam z niecierpliwością na kolejne tomy 🙂.


Tytuł:              Mała Syrenka

Seria:              Klasyczne Baśnie Disneya

Autor:             Tom Anderson

Ilustracje:       Xavier Vives Mateu

Tłumaczenie:    Mateusz Lis

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         13.07.2022
Komentarze

 1. Też uwielbiam zapoznawać się z tymi wydaniami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewątpliwie warto mieć te komiksy w domowej biblioteczce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgam po właśnie takie wydania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło było ponownie wrócić do świata Małej Syrenki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te propozycje są naprawdę świetne!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl