Sprawdzony pomysł na prezent dla dziecka, idealny na każdą okazję!

 Środa. Dzień dziecka. Nie planowałam na dzisiaj specjalnych atrakcji, ponieważ pogoda za oknem była bardzo kapryśna. Jednak finalnie uważam ten dzień za bardzo udany i na pewno będę go mile wspominać. A Wam jak miną ten szczególny dzień? Świętowaliście? 

Dzisiaj przychodzę do Was ze sprawdzonym pomysłem na prezent dla dzieci w każdym wieku (nawet tych dorosłych!). Jesteście ciekawi, co może być takie uniwersalne ? Na pewno Was zaskoczę ;-) 


Poduszki na każdą okazję!

Pewnie już domyślacie się o czym mowa? Oczywiście o spaniu! Każdy lubi spać, zwłaszcza rodzice mały dzieci 😉. Dlatego chciałam Wam dzisiaj zaprezentować cudowne poduszki od Poduszkowej Fabryki.

Na ich stronę trafiłam całkiem przypadkiem, szukając pomysłu na prezent z okazji dnia dziecka. Nie miałam jakiś sprecyzowanych oczekiwań. Nie chciałam jedynie, aby prezenty z okazji tego święta były zabawkami. Dlatego kiedy zobaczyłam, co w swojej ofercie ma Poduszkowa Fabryka od razu się zakochałam.

Ale ja tu sobie gadam, a niech poduszki same o sobie opowiedzą. Tak, są zaczarowane i mają swój głos ;-)!A nie przepraszam! To moje dzieci! Uszczęśliwione nowymi poduszkami ;-). Powiem Wam, że trudno było zrobić zdjęcia samym poduszkom. Po prostu Klara i Janek nie chcieli ich wypuścić z rąk choćby na chwilę.

Poduszki dla dzieci.

Zakochałam się w tych dziczkach od pierwszego spojrzenia. Takich poduszek nigdzie nie widziałam i wiedziałam, że będą idealnym pomysłem na prezent dla moich dzieci. Jak widać na załączonych zdjęciach to był bardzo trafiony prezent :-).

Poduszki są bardzo dobrze wykonane, wypełnione kulką silikonową, co daje im sprężystość. Nie odkształcają się przy codziennym użytkowaniu. 

Dodatkowo przy samym zamówieniu można personalizować swoje zamówienie, kolor, haft, a nawet (a miarę możliwości oczywiście) poprosić o wyhaftowanie własnego logo, czy rysunku (szczegóły możecie sprawdzić >>TU<<)


Zgarnąć z półki?

Jest to jeden z lepszych pomysłów na prezent jaki ostatnio wpadł mi do głowy. Dzieciaki są bardzo zadowolone ze swoich dziczków. Nadały im nawet imiona! A ja widząc ich roześmiane buźki jestem jeszcze bardziej szczęśliwa. Także każdy tu wygrywa ;-). Dlatego bardzo polecam zapoznać się z ofertą Poduszkowej Fabryki.  
Komentarze

 1. Te poduszki wyglądają naprawdę super, jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń
 2. To świetna propozycja dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zachwycić jeśli chodzi o te poduszki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Możliwość napisu imion na poduszkach to rewelacyjny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zachwycona tymi poduszkami. Już na zdjęciach są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl