Enola i niezwykłe zwierzęta - recenzja.

 Piątek. Ufff. Powiem Wam, że to był długi tydzień. Jakoś ciężko się było wdrożyć w pracę po długim weekendzie, ale przeżyliśmy to i teraz czas trochę odpocząć. Niektórzy nawet trochę dłużej, bo zaczynają się wakacje 😉. Jakie macie plany na ten czas? Wyjazdy już zaplanowane? Plecaki spakowane? Bo jeśli macie jeszcze trochę miejsca, może zmieści się Wam jeszcze komiks, czy dwa 😉? Zwłaszcza, że dzisiaj chciałabym Wam przedstawić najnowszy tom przygód Enoli. Weterynarki niezwykłych zwierząt.


Enola i niezwykłe zwierzęta. Tom 2.

Nie dawno pisałam Wam o tym komiksie. Już wtedy byłam nim zachwycona i póki co ten stan się nie zmienia. Enola pomaga magicznym zwierzętom, które zmagają się z różnymi problemami. W tym tomie możemy poznać historię Krakena, który niszczy statki i Yetiego, który obraził się na ludzi. Czy Enola znajdzie rozwiązanie problemów tych stworzeń? A może tym razem szybsi będą handlarze, który polują na zwierzęta dla pieniędzy? Autorka tym razem też na pewno nie pozwoli nam się nudzić.Dla dorosłego czytelnika rozwiązanie tych zagadek nie będzie żadnym zaskoczeniem. Jednak dzieci bardzo wciągają te historie i do samego końca trwają w niepewności 😉.

Zgarnąć z półki?

Bardzo polecam Wam zarówno ten tom jak i całą serię. Można naprawdę fajnie się przy niej bawić, a przy okazji pokazać najmłodszym, że każdym problem ma rozwiązanie. Dlatego bardzo polecam Wam Enolę. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu! 


 • Seria/cykl: ENOLA I NIEZWYKŁE ZWIERZĘTA

 • Scenarzysta: Joris Chamblain

 • Ilustrator: Lucile Thibaudier

 • Tłumacz: Maria Mosiewicz

 • Data premiery: 18.05.2022Komentarze

 1. Pewnie, że się zmieści, tym bardziej, że seria jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z taką publikacją. Tak też zrobiłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wydanie oraz ciekawa treść to zawsze gwarancja sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się takie propozycje. Jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten tytuł zalicza się do jednego z moich ulubionych.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl