Róża na tropie. Zagadka ekspresu polarnego. Idealna lektura na wakacje.

 Dzień dobry w poniedziałek. Tak jak Wam wspominałam staram się wykorzystywać wakacyjny czas i trochę mnie tu mniej. Postaram się za to rozbujać instagrama, bo chciałabym żeby przestał tak kuleć ;-). Także tam mnie częściej szukajcie.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić książkę, która jest idealną lekturą na lato. Dlaczego, bo opowiada o niezwykłej podroży na biegun ;-).


Róża na tropie. Zagadka ekspresu polarnego.

Takie książki dosłownie połykam w całości i na raz. Lekka, zabawna i wciągająca. Nie sposób się od niej oderwać. A jak dodać do tego jeszcze wątek detektywistyczny i fajnie wykreowanych bohaterów... Chyba właśnie znalazłam przepis na książkę idealną ;-).

Róża to energiczna i bardzo ciekawa świata dziewczynka. Kiedy zadaje jakieś pytanie, chce znać na nie odpowiedź. Kiedy nikt nie może jej udzielić, sama szuka informacji. Kiedy wyrusza z tatą w podróż na biegun do swojej mamy, od razu trafia na zagadkę do rozwiązania. Skradziono cenne trofea i cynamonowe ciasteczka! Kto mógł dopuścić się tej zuchwałej zbrodni i dlaczego? Czy główna podejrzana okaże się winna, czy może sprawy nabiorą zupełnie inny obrót? Warto przekonać się śledząc przygody Róży w ekspresie polarnym.

Oczywiście nie zdradzę Wam rozwiązania tej zagadki, ale mogę tylko wspomnieć, że będzie bardzo zaskakująca ;-).

Lubię takie książki, ponieważ bardzo szybko się je czyta. Fabuła jest wciągająca, ale nie na tyle skomplikowana żeby pogubić się w faktach, czy bohaterach. Dynamika akcji też jest dobrze dopasowana. Angażuje, zaciekawia, ale nie pędzi. Idealna lektura na lato. Szkoda tylko, że strony do czytania tak szybko się kończą ;-).

Jest jeszcze cudowna zakładka od Taniej Książki. Jak dla mnie za każdym razem to po prostu małe dzieła sztuki, na które uwielbiam patrzeć! Sami zobaczcieZgarnąć z półki?

Oczywiście! Lektura Róży na tropie. Zagadka ekspresu polarnego to sama przyjemność, więc nie ma się co zastanawiać ;-).


A jeśli szukacie ciekawych książek do poczytania to koniecznie zajrzyjcie do nowości TaniaKsiazka.plKomentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl