Magiczna 7, czy dojdzie do końca świata?

 Dzień dobry w piątek! Zaczynamy weekend! Jakie macie plany na te dni? Wyjazd, smażing koło domu, czy jeszcze coś innego? Koniecznie dajcie znać!

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejny tom niezwykłego komiksu o pewnych wyjątkowych dzieciakach, które... mają uratować świat.


Magiczna 7. Rozdzielenie.

Z wielką uwagą śledzę losy bohaterów tego komiksu. Wyjątkowe moce, emocje trudne do przepracowania i niezwykle trudne zadanie. Co może pójść nie tak ;-). Ten tom obfituje w zwroty akcji i spektakularne momenty. Nie brakuje też oczywiście wewnętrznych rozterek bohaterów. Całość prezentuje się bardzo emocjonująco, prawda?

A wszystko przez niezrozumienie i niespełnione oczekiwania! Leo poznał prawdę o starożytnych magach, po których on i jego przyjaciele odziedziczyli moce. Przez to izoluje sie od grupy nie chcąc aby historia się powtórzyła. Odejście Leo jednak wcale nie powoduje zniknięcia kłopotów, wręcz przeciwnie zaczynają się mnożyć jak grzyby po deszczu. Jednak czy Leo zaryzykuje ponowne połączenie z przyjaciółki kiedy na szali ważą się losy świata?


Zgarnąć z półki?

Bardzo lubię ten komiks. Podoba mi się sposób w jaki bohaterowie radzą (a czasami nie radzą ;-)) sobie z problemami. Dlatego polecam sięgnąć, sami się przekonajcie co może pójść nie tak kiedy ma się super moce ;-).

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl