7 rund - idealna gra na wakacje!

 Dzień dobry we wtorek. Pogoda za oknem trochę lepsza, ale przez ostatnie upały klimatyzacja załatwiła moje zatoki i teraz kicham i smarkam dalej niż widzę. Eh, jak nie urok to... no, ale nic to, mam nauczkę żeby sztucznie się nie chłodzić. Lepiej wskoczyć do jeziorka lub basenu, prawda ;-)?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować super grę na wakacje. Łatwą, szybką i przyjemną! A do tego niesamowicie ekscytującą!7 rund. Gra karciana

Wakacje. Czas sielanki, błogiego lenistwa. Bywają jednak dni kiedy czas od tego odpocząć ;-). Pogoda nie dopisuje lub po prostu nie ma się ochoty na typowe wakacyjne aktywności. Z pomocą przychodzą gry planszowe i karciane, które zapewniają idealną rozrywkę na ten czas.

7 rund to gra karciana, w której musimy planować, przewidywać i... rywalizować. Brzmi świetnie, prawda? A jeszcze lepiej się gra ;-).

Przebieg gry:

Jak łatwo się domyślić, gra trwa 7 rund. Odliczanie ułatwiają karty z numerami. Każdy z graczy ma 4 karty na ręku, podczas swojej rundy dopiera jedną i zagrywa jakąś ze swojej puli (nie musi być to karta, którą dobrał, po prostu po skończonej rundzie ma mieć znowu 4 karty na ręce). Inni gracze działają zgodnie z tą zagraną jako pierwszą. Gra kończy się po 7 rundach, a zwycięża osoba, której karty będą miały najwyższy wynik. Proste, prawda? Aleee... każda zagrana karta ma swoją właściwość, np. gracze mogą się ze sobą wymieniać kartami albo nawzajem sobie odrzucać. Istnieją tez karty chroniące. Jak sami widzicie to może być baaardzo emocjonująca rozgrywka ;-)
Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie! Gra zajmuje mało miejsca, więc z łatwością zmieści się w plecaku, czy torebce. Dynamika pozwala na szybką i emocjonującą rozgrywkę, w sam raz przed obiadem, czy podczas odpoczynku na plaży. Polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl