Nowy magazyn Cry Babies już w kioskach, a w nim...

 Dzień dobry we wtorek. Myślałam, że lipiec sezon wakacyjny będzie nieco luźniejszym miesiącem, ale póki co nie zapowiada się na to. Zobaczymy, co przyniesą kolejne dni. A Wam jak mijają pierwsze dni wakacji? Koniecznie dajcie znać.

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować magazyn z pewnymi bardzo emocjonalnymi bobasami. Mowa oczywiście o CRY Babies.


Cry Babies.

Kiedy Klara zobaczyła nowy magazyn z Cry Babies aż zaświeciły się jej oczy. Ja nie wiem, co te bobasy mają w sobie takiego, że dzieciaki je uwielbiają. Sam magazyn to zupełnie inna sprawa. Jest w nim wiele fajnych rzeczy ;-)Ja chyba najbardziej lubię DIY. Zbieram wszelkie takie inspiracje żeby w razie czego móc się nimi inspirować, czy po prostu wykorzystać te pomysły. Zdarzyło się już parę okazji, kiedy sięgałam po gazetki szukając jakiegoś ciekawego rozwiązania.

Zgarnąć z półki?

Tak jak Wam wspominałam, ja nie do końca rozumiem fenomen Cry Babies, ale nie jest to czasopismo skierowane do mnie ;-). Jednak obserwując Klarę i jej ekscytację dodatkami, które były dodane do tego wydania, wiem że dzieciom się to po prostu podoba, więc jak najbardziej polecam :-).

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl