Poznajemy świat. Książki z kształtami. Akademia Mądrego Dziecka. Harper Kids

 Środa. I znowu minęło pół tygodnia, a ja nawet nie wiem kiedy. Przecież zaraz znowu będzie weekend! A zaraz potem wiosna 😉.Ale ten czas zasuwa.

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzje zje książek dla najmłodszych. Idealnych na  rozbudzenie ciekawości otaczającym światem. Oczywiście z serii Akademia Mądrego Dziecka. Ciekawi, co tym razem wypuścili?


Poznajemy Świat. Akademia Mądrego Dziecka.

Dopasowywanie kształtów to zawsze fajna zabawa. Jak moje dzieciaki były mniejsze to mieliśmy całe zestawy - zwierzątek, pojazdów, zawodów i literek i wszystkiego innego, co tylko się dało. Niekończąca się zabawa. Nigdy im się nie nudziło. Niestety z czasem te wszystkie kształtowe puzzle się po prostu pogubiły. Dlatego bardzo mnie cieszy, że w Harper Kids ogarnęli temat i teraz takie układanki można kupić w fajnych książkowych zestawach.

Z serii książek z kształtami od Harper Kids ukazały się ostatnio dwie nowości - farma i pojazdy. Moje dzieci, choć już trochę wyrosły z tego typu aktywności, od razu zabrały się za te książki. Forma zabawy jaka prezentują te dwie pozycje jest bardzo prosta. Wystarczy wkładać kształty w odpowiednie miejsca. Powiecie nic trudnego, ale dla dzieci to super sprawa pozwalająca odkrywać otaczający świat.
Zgarnąć z półki?

Oczywiście, że tak! Kształty to zawsze super zabawa, nie ważne czy jest się dużym, czy małym, jest to forma zabawy, która nigdy się nie nudzi. Polecam.
Komentarze

 1. Obie książki są naprawdę zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację, kształty to super zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Są genialne dla dzieci w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Farmę na pewno kupię dla młodszej kuzynki.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl