Jak smakuje czekolada na everescie?

 Piątek. Uffff. Czas odpocząć i miło spędzić czas z rodziną. W planach mam jak zwykle wiele rzeczy, ale co uda nam się zrealizować... Czas pokaże. 

Dzisiaj przygotowałam dla Was wyjątkowa książkę, która pozwala odkryć najbardziej ekstremalne i widowiskowe miejsca naszego globu i to bez wychodzenia z domu! Ciekawi, zapraszam na recenzje.


Jak smakuje czekolada na Everescie.

O mojej miłości do Akademii Mądrego Dziecka pisałam nie raz i nie dwa. Chociaż seria wychodzi już od jakiegoś czasu, ciągle potrafią mnie czymś zaskoczyć. Dlatego kiedy zobaczyłam zapowiedzi "jak smakuje czekolada na Everescie" wiedziałam, że to będzie niezwykła książka.

Nauka przez zabawę.

Czyli to co lubię najbardziej. Najnowsze książki z serii chce wiedzieć więcej (ostatnio pisałam Wam o mitach) to właśnie kwintesencja takiej aktywności. Informacje podane są lekko, ciekawie i w taki sposób, że rozbudzają nasza ciekawość i apetyt na więcej! 


Zgarnąć z półki?

Powiem Wam szczerze, że Akademia Mądrego Dziecka trochę mnie ukierunkowała. Pokazała, że świat można pokazać na wiele sposobów, a aspekty naszej rzeczywistości są wprost nieograniczone i zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego. Dlatego bardzo polecam Wam te książkę! Jak o cala serie oczywiście! 
Komentarze

 1. To wydanie też jest świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka wyprawa to super sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jestem nią zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wydanie z ciekawostkami to gwarancja jakości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama chętnie się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl