czytanie z Minecraftem.

 Wtorek. Wczoraj dzień mi uciekł i zanim się spostrzegłam była już 23 i nie miałam siły na nowy wpis. Co raz częściej zastanawiam się, czy kiedyś uda się uelastycznić czas. Rozwiązało by to wiele problemów, nie sądzicie ?

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kontynuację serii, która sprawia, ze moje dzieci piszczą z radości na samą myśl o nowych przygodach w świecie... pewnie już się domyślacie jakim? Zapraszam do świata Minecrafta!


Minecraft do czytania.

Miałam okazję pisać już o tych dwóch seriach. Nie da się przejść obok nich obojętnie, w końcu to Minecraft! A jest co czytać, dzieje się! Wybuchy, eksplozje, wrogie moby. Wszystko, co powinno być. Sami zobaczcie.


 Samych historii nie będę Wam oczywiście zdradzać. Jedyne, co trzeba wiedzieć to co, że są dostosowane do dzieci, nawet tych młodszych. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na czcionkę. Oprócz tego, że historie ze świata Minecraftu zawsze fajnie się czyta, to dodatkowo te książki czyta się po prostu dobrze. Odpowiednia czcionka,  wytłuszczenia oraz dynamiczne ilustracje, sprawiają, że po prostu płynie się po tym tekście. Zaobserwowałam też, że dzieciaki chętnie sięgają po te książki, zapewne z tych właśnie powodów ;-)

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to nie tylko must have dla fanów Minecrafta, ale również dla dzieciaków w wieku wczesnoszkolnym. Te książki rozbudzają ciekawość i pobudzają wyobraźnię, dlatego bardzo polecam!
Komentarze

 1. Wszystkie trzy książki są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Recenzje Kiti3 marca 2023 10:38

  Podobają mi się te wydania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Minecraft przez cały czas jest w modzie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl