Seria Niefortunnych Zdarzeń, czyli makabra, horror i Słoneczko.

 Dzień dobry w piątek! Piękny dzień na zakończenie roku. Czas rozpocząć wakacje! Jakie macie plany? Długie urlopy, czy spontaniczne wyjazdy? Koniecznie dajcie znać!

Jak wakacje to i lista lektur jest zupełnie inna, prawda. Teraz czas na zabawę, przygodę i wszystko inne, na co będziecie mieć ochotę. Dlatego przychodzę do Was z propozycją rewelacyjnej serii do poczytania.


Seria Niefortunny Zdarzeń.

Miałam okazję już o niej pisać. Nie raz i nie dwa i chociaż to już  i  tom serii, nadal nie przestaje mnie niepokojąco bawić. Wszystko za sprawą klimatu, który ta historia prezentuje. Groteskowo i uroczo. Tak bym to określiła. A to przecież nie jeszcze nie koniec.

Każdy tom wciągam na dosłownie w mgnieniu oka. Dopiero co przyjeżdża kurier z paczką, a za chwilę jestem na ostatniej stronie ostatniego (wydanego) tomu. Nie wiem, jak to możliwe. Te książki są po prostu niesamowite. Niefortunne ;-).

Powiem Wam, że po lekturze mam straszą ochotę obejrzeć w końcu serial, ale boje się, że wciągnie mnie tak samo jak książka i zanim się zorientuje wszystko obejrzę. A tak, na spokojnie doczytam i dopiero potem będę porównywać oryginał z ekranizacją. A Wy, oglądaliście już może? Jak wrażenia?

Zgarnąć z półki?

Tak. Ta seria stała się już kultowa i myślę, że szkoda by było ją po prostu przegapić. Bardzo polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl