Nowości komiksowe dla najmłodszych

 Piątek, ufff. Ten tydzień był naprawdę męczący. Przyznam szczerze, że po odpoczywałabym sobie teraz trochę, ale... nie wiem, czy znajdę na to czas ;-). Chociaż patrząc za okno, pogoda chyba zatrzyma nas dzisiaj na dłużej w domu. A Wy jakie macie plany na weekned?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować kolejne części serii Mój pierwszy komiks, które jak zwykle są totalnie przeurocze i zabawne.


Mój pierwszy komiks.

Zawsze kiedy widzę nowości z tej serii bardzo się cieszę. Moje dzieciaki bardzo chętnie po nią sięgają. Historie są proste, krótkie, zabawne i... (jak już wspominałam) totalnie urocze! Sama nie mogłam się od nich oderwać. Wszystko dzięki temu, że te komiksy odwołują się do prostych przyjemności i czystej radości - czyli do dzieciństwa ;-).

kto tak nie bawił się naleśnikami, niech pierwszy rzuci... naleśnikiem ;-). Tak samo z pieczeniem ciasta. Sama pamiętam jak upominałam dzieci żeby trzymały miski, by chwilę później ścierać wylaną masę. Ale to właśnie buduje najfajniejsze wspomnienia!

Zgarnąć z półki?

Tak! Jak dla mnie to propozycje, które przekonają każdego malucha, że komiksy (i czytanie) jest super fajne!

Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl