Świąteczna gorączka, a dzieci się nudzą? Mam na to sposób!

 Wtorek. Chociaż to, że jest wtorek musiałam sprawdzić dwa razy ;-). Jakoś te dni strasznie szybko mi mijają, że aż tracę rachubę. Jak Wam idą świąteczne przygotowania? Bo mi całkiem nieźle, jeszcze nic nie ogarnęłam konkretnego ;-).

Dlatego dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam idealną propozycję na zajęcie czymś dzieci, podczas kiedy my, dorośli zajęci jesteśmy świątecznymi przygotowaniami. Jesteście ciekawi, zapraszam do recenzji.


Świąteczny Harper Kids.

W sobotę starałam się trochę ogarnąć w domu. Dzieciaki trochę tych porządków zniosły, ale później zaczęło im się nudzić. To znaczy ani Klara, ani Janek się nie nudzili, ale ja patrząc na to co wymyślają, postanowiłam jakoś zorganizować im czas. Z pomocą przyszły mi świąteczne książki z zadaniami od Harper Kids. Dzieci zaczarowało, nagle zniknęły.
Klara była w stanie samodzielnie wykonywać wszystkie zadania. Moja rola ograniczała się tylko do przeczytania polecenia. Janek natomiast zajął się kolorowaniem i naklejaniem naklejek, więc wszyscy byli zadowoleni, a je mogłam spokojnie posprzątać resztę domu. W tej sytuacji każdy wygrywa ;-).

Zgarnąć z półki?

Jak najbardziej! Dzieci zadowolone, rodzice spokojniejsi, trzeba korzystać z dobrodziejstw, które serwuje nam Harper Kids na święta ;-).


 

Komentarze

 1. Zadania z naklejkami są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. To genialne propozycje dla kilkulatków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealnie sprawdzają się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ulubieni bohaterowie to dodatkowy atut.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl