Klasyczna bajka na święta w zupełnie nowym wydaniu.

 Piątek. Czas zając się poważnymi przygotowaniami do świąt. Nie będę już sprzątać, ani nic z tych rzeczy. Co ogarniemy to ogarniemy, co upieczemy to upieczemy, czas nacieszyć się rodzina. I tego właśnie Wam życzę, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.


Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludów.

Zanim jednak zasiądziemy do auto zastawionych stołów, chciałabym Wam jeszcze przestawić kolejna odsłonę klastycznych bajek Disneya w komiksowej formie. Tym razem mamy okazję bliżej przyjrzeć się Śnieżce.

Mam do tej bajki szczególny sentyment, ponieważ Klara, kiedy się urodziła przypominała mi właśnie te księżniczkę. Później to się trochę zmieniło, ale pierwsze wrażenie pozostało 😉. Dlatego bardzo chętnie wracam do tej historii. Nie inaczej było i tym razem. Chociaż historia mnie nie zaskoczyła (bo znam ją na pamięć) to miło było ponownie do niej sięgnąć.

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie cała seria jest rewelacyjna i n pewno warto mieć ją na półce.

Tytuł:              Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Seria:              Klasyczne Baśnie Disneya

Autor:             Regis Maine

Ilustracje:       Santiago Barreira

Tłumaczenie:    Mateusz Lis

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         23.11.2022Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl