Gigant poleca. Co kryje skarbiec? Tom CCXXXV.

 Wtorek. Coś zimny mamy ten kwiecień. Dzisiaj skuszona porannymi promieniami słońca nie wzięłam nawet kurtki i już wychodząc z domu, wiedziałam że to błąd, ale co tam. Jestem jeszcze młoda, nic się nie stanie, jak się za lekko ubiorę ;-). A jeśli jesteśmy już w tematach młodości to... przygotowałam dla Was recenzję kolejnego tomu Gigant poleca, w którym znajdziemy odpowiedź na odwieczne pytanie - Co kryje się w skarbcu Sknerusa Mckwacza.Gigant poleca. Co kryje skarbiec?

Ostatnio wiele się wokół mnie dzieje. Nie mam czasu na wiele rzeczy, chociaż bardzo bym chciała go znaleźć. Niestety tak jak Wam ostatnio wspominałam, doba wcale nie chce się rozciągnąć, a wieczorami, kiedy teoretycznie tego czasu mam najwięcej, po prostu śpię. Mam nadzieję, że nie długo wszystko się unormuje i będę mogła powrócić do moich aktywności. Tymczasem staram się ratować czymkolwiek i jakkolwiek, dlatego bardzo chętnie sięgam właśnie po komiksy.

Najnowszy tom Gigant poleca. Co kryje skarbiec? możemy ponownie zanurzyć się w świat Kaczora Donalda i jego przyjaciół. Jak się okazuje, jest to bardzo zróżnicowane i różnorodne miejsce. Możemy tu spotkać zarówno bohaterów, złoczyńców, kosmitów, a nawet babcię. Tak, tak, dobrze czytanie babcię Donald! Nie wiem, czy mieliście okazję już ją poznać, jeśli nie to zachęcam. Sama mam nadzieję, ze właśnie taką babcią się stanę ;-).

Zgarnąć z półki?

Nie raz i nie dwa mówiłam Wam, że bardzo lubię sięgać po ten komiks. Jest to dla mnie forma relaksu, na którą chętnie znajduję czas. Dlatego zdecydowanie polecam Wam sięgnąć po ten tom Giganta, jak i po całą serię.

Tytuł:              Co kryje skarbiec?

Seria:              Gigant poleca.

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:         23.03.2022
Komentarze

 1. Jejku to trzymam mocno kciuki, żeby Ci się wszystko unormowało. Czasem tak jest, że dopada nam taki okres, gdzie nic nie idzie po naszej myśli, zwłaszcza w takich podstawowych rzeczach, jak planowanie czasu. Co do tego komiksu, to czytałam Kaczora jedynie jako dziecko, ale to wydanie wygląda naprawdę pięknie! Więc czemu by do tego nie wrócić?

  Pozdrawiam cieplutko i zapraszam na: mangusie.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło można spędzić czas z taką publikacją i tak też ponownie zrobiłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta seria zapowiada się ciekawie i będę też miała ją na uwadze na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 4. Małe i lekkie wydanie sprawia, że świetnie umili czas podróży.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ulubieni bohaterowie w komiksowej formie zawsze świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się mnogość historii oraz obszerność tego wydania.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl