Minecraft. Kopalnia pomysłów. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana Minecrafta!

 Dzień dobry w poniedziałek! Przed nami kolejne wyzwania i przygody. Jakie macie plany ? Czekacie już na majówkę? Ja trochę tak, ale o tym opowiem Wam bliżej weekendu.

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam książkę, która totalnie pochłonęła Janka od pierwszych stron. Weekend spędził na studiowaniu jej i dzisiaj pierwsze, co zrobił jak otworzył oczy to sięgnął po tę książkę. Ciekawi, co go tak zaciekawiło? Zapraszam na recenzję.


Minecraft. Kopalnia Projektów.

Jeśli chodzi o książki totalnie absorbującego mojego syna to opcje są dwie - LEGO lub Minecraft. Janek dorósł już do wieku, w którym te dwa aspekty są bardzo ważne w jego życiu. Żyje tymi tematami, a nawet z nimi śpi ;-). Dlatego kiedy parę dni temu pojawiły się u nas nowości od Harper Kids, Janek zniknął w odmętach swojego pokoju. I nie ma się co dziwić. Sama z wielką ciekawością zajrzałam do Kopalni Projektów i muszę przyznać, że jestem zaskoczona pomysłowością i rozmachem tych wszystkich budowli.

Jak sami widzicie jest bardzo różnorodnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, a autorzy zadbali również o miejsce dla własnej kreatywności. Janek na przykład już myśli co i jak połączy (kiedy już zacznie grać w Minecrafta ;-)).


Zgarnąć z półki?

Oczywiście! Jeśli ja, jako matka fana (a jest to specyficzny rodzaj fana, nie oszukujmy się ;-)) znalazłam w tej książce masę ciekawych informacji i pomysłów to jestem pewna, ze ta książka spodoba się wszystkim i każdemu z osobna ;-). Polecam!

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl