Gdzie się schował traktor? Książkowe zabawy z filcem w tle.

 Dzień dobry w środe. Za oknami piękna kwietniowa pogada, czyli ani wiosennoe, ani zimowo 😉. Profilaktycznie wożę ciepłe ubrania w samochodzie, bo wychodząc rano z domu, nigdy nie wiadomo co nas czeka po południu 😉. Też tak macie?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować propozycje dla najmłodszych czytelników od Akademii Mądrego Dziecka. Będzie bardzo odkrywczo, zresztą sami zaraz zobaczycie.


Gdzie się schował traktor?

Tekturowa, że sztywnymi kartkami i kawałkami filcu książeczka o odkrywaniu. Mały czytelnik ma możliwość szukania różnych rzeczy w gospodarstwie oraz zaspokajania swojej ciekawości. Super propozycja dla najmłodszych, sami zobaczcie Podoba mi się to, że filc ukrywający przedmioty w gospodarstwie jest w różnych kształtach i kolorach. I tak oto kombajn ukrywa się w zbożu, a traktor w stodole  Dzięki temu maluch może łatwiej skojarzyć do jakich prac używa się tych maszyn.

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to idealna propozycja dla najmłodszych. Ciekawa i angażująca, więc nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam tę książkę 

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl