Cuda w ciele. Bajki anatomiczne.

 Dzień dobry w piątek. Za nami kolejny bardzo intensywny dzień. Dzisiaj odwiedziłam klasę Klary opowiadając im jak to jest być recenzentem książkowym. Było bardzo fajnie i już mam zaplanowane kolejne spotkanie, tym razem w grupie Janka i już nie mogę się doczekać. A Wam jak minął piątek, jakie plany na weekend?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejna część serii Opowieści 5 minut przed snem, w której tym razem będziemy mogli lepiej poznać anatomię człowieka. Ciekawi jak bajki połączyły się z budową i funkcjonowaniem ciała? Zapraszam na recenzje.


Opowieści 5 minut przed snem. Cuda w ciele.

Mam w domu małych odkrywców, których interesuje chyba każdy temat. Anatomia też. Dlatego kiedy zobaczyłam, że Harper Kids postanowiło wydać książkę o tej tematyce, wiedziałam że na pewno po nią sięgniemy. Byłam ciekawa, co też ciekawego ma do zaoferowania taka książka. I powiem Wam, że na sporo do zaoferowania. Cuda w ciele zawiera 9 bajek o naszych narządach i zmysłach. Wyjaśnia jak funkcjonują i do czego służą. Czyta się je bardzo szybko, a treści są jasne i zrozumiałe. Sami zobaczcie.


Zgarnąć z półki?

Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie czyta się Cuda w ciele. Dzieciaki są zaciekawione, treści są dla niech zrozumiałe a jednocześnie pobudzają wyobraźnię i chęć stawiania dalszych pytań. Dlatego nie pozostaje mi nie innego, jak szczerze polecić Wam tę książkę 

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl