Domowa Pyra. Smaczna Banda powraca z nową bohaterką!

 Dzień dobry w piątek! Ten tydzień miną mi w mgnieniu oka. Dopiero dzisiaj znalazłam czas żeby napisać dla Was wpis. A żeby wynagrodzić Wam to prawie całotygodniowe czekanie, postanowilam zaprezentować Wan najnowszy tom z serii Smaczna banda, w którym tym razem poznamy życie i zwyczaje Domowej Pyry.


Domowa Pyra.

Nie raz i nie dwa przekonałam się, ze seria Smaczna Banda opowiada w prosty i przystępny sposób o tym, co dotyka każdego z nas - wstydzie, zagubieniu, złości, odrzuceniu, lenistwie czy wielu innych mocnych, często negatywnych uczuciach, które pobudzają nas do działania. W najnowszym tomie serii poznajemy Domową Pyrę, która lubi siedzieć w domu. Ma tam wszystko, czego potrzeba, więc tak naprawdę wcale nie musi wychodzić. Do czasu, kiedy w jej domu zabraknie prądu. Wtedy to nasza bohaterka postanawia ruszyć w świat. I wiecie, co się okazuje? Że tam też może być fajnie.Mamy teraz straszny problem z wychodzeniem z domu. Telewizja, internet i wszelkiego rodzaju portale bardzo nas absorbują. Zaczyna brakować czasu na prawdziwe życie i dopiero brak internetu lub awaria prądu uświadamia nam, że jest też inne życie, poza domem. Tak jak Domowa Pyra, która uświadomiła sobie, że życie składa się z wielu elementów, nie tylko tych widocznych i namacalnych.


Zgarnąć z półki?

Nadal i ciągle nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Cała seria jest po prostu genialna i często (wręcz regularnie) czytam ją z moimi dzieciakami. Dlatego z czystym sumieniem mogę ją Wam polecić!

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl