Fajny Cieciorek, czyli kiedy jesteśmy naprawdę fajni

 Dzień dobry w piątek. Ależ ten czas zasuwa, mamy już początek marca. W powietrzu czuć wiosnę, prawda? Dlatego dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejną część rewelacyjnej serii Smaczna banda i emocje.Fajny cieciorek

Uwielbiam tę serię. jest mądra, zabawna i przystępna. Sięgamy do niej regularnie. Nic więc dziwnego, że wypatrujemy kolejnych nowych części. Dlatego kiedy zobaczyłam Fajnego cieciorka wiedziałam, że to będzie kolejna super książka do poczytania. I wiecie co? Wcale się nie pomyliłam.

Tym razem poznajemy historię Cieciorka, który początkowo czuje się odrzucony i niefajny. Kiedy dochodzi do krytycznej sytuacji, w której złe emocje biorą górę, z pomocą przychodzą fajne fasolki, które w bardzo prosty sposób ratują z opresji.

To oczywiście wielki skrót tego, co dzieje się w książce. Ale jedno muszę przyznać, seria Jory John i Pete Oswalda nie przestaje mnie zadziwiać. Fajny Cieciorek pokazuje co to znaczy być naprawdę fajnym i nie chodzi tu wcale o super cool okulary przeciwsłoneczne, czy wrodzony luz. Chodzi przede wszystkim o bezinteresowną pomoc i brak uszczypliwości. Wtedy jesteśmy naprawdę fajni, prawda?

Zgarnąć z półki?

Oczywiście! Jak dla mnie cała seria jest rewelacyjna! Dlatego nie ma co się wahać, trzeba mieć ją całą na półce ;-). A jak nie wiecie, gdzie szukać, podsyłam linka ;-) 

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl