Dzień dobry w środę. Jakoś dzień mi uciekł nie wiem kiedy i nagle okazało się, że mamy już wieczór. Też tak czasami macie?

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować najnowszy tom serii poznajmy dinozaury od Akademii Mądrego dziecka.


Poznajmy dinozaury. Stegozaur.

W macierzyństwie często jest tak, że staramy się interesować rzeczami, które interesują nasze dzieci. Idealnym przykładem są właśnie dinozaury, z którymi przez całe życie nie miałam (i nie chciałam mieć) nic wspólnego. Przyszedł jednak ten dzień, w którym mój syn zaczął zadawać pytania -  co to za dinozaur. I... Chcąc nie chcąc powoli zaczęliśmy poznawać świat tych prehistorycznych gadów. Dlatego, kiedy zobaczyłam najnowszy tom serii poznajmy dinozaury, wiedziałam że musimy go poznać.
Jak sami widzicie, stegozaur jest totalnie uroczy i na pewno dzieciaki będą chętnie sięgały po jego przygody.

Zgarnąć z półki?

Tak! Myślę że cała seria jest nie lada gratka dla miłośników prehistorycznych gadów. Zwłaszcza najmłodsi znajdą w niej wiele zabawy i informacji, tak bardzo potrzebnych do odkrycia świata dinozaurów.

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl