Nauka z komiksem. Genetyka i Ewolucja.

 Dzień dobry we wtorek. Jakoś dzisiaj jestem ospała. Nie wiem, czy to jeszcze brak słońca, czy może przesilenie wiosenne ;-). Jedno jest pewne, perspektywa położenia się pod kołdrą jest bardzo kusząca. A Wy, jak się czujecie?

Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam najnowszą część genialnego komiksu, w którym ulubieni bohaterowie Disneya przedstawiają nam ciekawe zagadnienia naukowe. Zapraszam na Naukę z komiksem.Nauka z komiksem. Genetyka i ewolucja.

W tej serii jestem zakochana od samego początku. GENIALNA! ciekawa, angażująca, konkretna, przyciągająca. Uwielbiam. A moje dzieciaki zawsze aż podskakują z radości na wieść o nowym tomie. A teraz sami zerknijcie, jak to wygląda w środku ;-)

Jak sami widzicie tym razem odkrywamy historię człowieka. Tego jaki proces przeszedł i jak bardzo się zmieniał. Wszystko przedstawiają oczywiście najbardziej odpowiednie osoby, czyli kosmici ;-). Z dystansu lepiej widać czasami niektóre sprawy ;-). A tak serio to w bardzo przystępny sposób prezentują ten temat i aż chce się to czytać i oglądać!

Zgarnąć z półki?

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości! Jest to jedna z lepszych serii komiksowych, jakie ostatnio przeczytałam. POLECAMKomentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl