GTO, czy nauczyciel uczy tylko w szkole?

 Dzień dobry w czwartek. Przed Wami recenzja niesamowicie emocjonujących tomów GTO. Akcja, dramat, sława, pieniądze i.... Onizuka. Naprawdę będzie ciekawie!


GTO 10-11.

Od razu muszę Wam powiedzieć, że przychylam się do opinii innych czytelników mang w Polsce i uważam, że GTO jest wydawany  ZA RZADKO! Fabuła już rozkręciła się na maksa, a tu znowu musimy czekać. Ja wiem, że są inne, ważne tytuły do wydania, ale GTO też nie może czekać ;-).

No bo wyobraźnie sobie taką sytuację: trwa zbiórka pieniędzy na szkolną wycieczkę, Fujiyoshi odpowiedzialny za to zadanie defrauduje pieniądze, a kiedy chce je zwrócić, jest już za późno... co robi chłopak? Chce popełnić samobójstwo. Ale... i tu zaczyna się akcja, która doprowadza do tego, że Tomoko staje się gwiazdą. No dobra, może to trochę za daleko idące połączenia wątków, ale sami widzicie. Dzieje się!

No i w tym wszystkim nie można zapomnieć o Onizuce, który jak zwykle wykona pare brawurowych akcji i spektakularnych wpadek ;-). Wiadomo, wszystko dla dobra uczniów ;-).

Zgarnąć z półki?

Wiele razy powtarzałam Wam, że znam tę historię i nie zaskakuje mnie już. Jednak tak samo wiele razy powtarzałam, że to jedna z moich ulubionych mang i życzę każdemu żeby ją poznał i bawił się tak dobrze jak ja podczas czytania. POLECAM!
Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl