Praktyczne dodatki do domu.

 Poniedziałek. Jakoś tak za oknem buro i ponuro. Przydałoby się trochę słońca albo śniegu, czegoś co urozmaiciło by krajobraz 😉.

Kolorów mi brakuje! Wiosny się chce 😉. No, ale na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Dlatego trzeba się ratować kolorami ubrań i dodatków do domu. A jeśli już jesteśmy przy tym temacie...

Dywany winylowe.

Zakochałam się w dywanach winylowych wszelkiego rodzaju. Małych, dużych, okrągłych, kwadratowych, słowem - wszystkich! Dlaczego?

Bo są idealne do każdego pomieszczenia! Czy to w pokoju u dzieci, czy w salonie, czy nawet w łazience. Takie dywany są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Wystarczy przetrzeć, zamieść i jest czysto!

Pomyślicie i co w tym takiego wspaniałego? No cóż, kiedy ma się dwójkę małych dzieci, które lubią eksperymentować z różnymi rzeczami i  jedno z nich ma uczulenie na roztocza...  zrozumiecie, że to są bardzo istotne sprawy 😉.

Po raz kolejny zdecydowałam się na matę winylowa od Dywanomat.pl Skusiły mnie (oprócz aspektów, które wspomniałam wyżej 😉) wzory i kolory! Brakowało mi takiego dodatku. Dzięki temu wnętrze zyskało więcej energii i ekspresji.

Dywany winylowe są w moim domu niezastąpione. Wszyscy domownicy znają ich cudowne właściwości, dlatego kiedy przyszła paczka od Dywanomat.pl. Zaczęła się walka. Walka o to, gdzie położymy nowy dywan. Nie obyło się bez ofiar i łez, ale... Wygrałam 😉.


Zgarnąć z półki?

Kiedy moi znajomi odwiedzają mnie i pytają "co to za dywan?" Od razu opowiadam im o matach winylowych. Ich właściwościach, wytrzymałości i pięknym wykonaniu. Żałuję, że nie poznałam ich wcześniej, bo dzięki nim utrzymanie porządku (a przy tym ładne wzbogacenie wnętrza) jest po prostu łatwiejsze.

Komentarze

 1. Też je mamy i są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maty winylowe to dobry wybór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem nimi zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 4. Różnorodność wzorów jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Utrzymanie czystości jest zachwycające.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! Faktycznie taki dywan prezentuje się bardzo ładnie. Ciekawy jest ten jego wzór. Naprawdę przyciąga wzrok, więc nie dziwię się, że znajomi się wypytują skąd on jest. Sama muszę przyznać, że nigdy nie miałam dywanu winylowego, ale akurat mam mały remont w swoim mieszkaniu i chcę nieco zmienić jego aranżację. Z wielką chęcią sama poszukam jakiegoś wzroku takiego dywanu, który wkomponowałby się również w moje wnętrze. Dzięki za te polecenie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogólnie też w pomieszczeniach świetnie sprawdza się elektryczna folia na okna. Elegancko wygląda, a do tego też bardzo łatwo można nią sterować

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl