Dziobak Toto i drapieżniki. Emocjonująca wyprawa do australijskich lasów tropikalnych.

 Obiecałam, że wrócę, więc jestem ;-). Późną nocą jak zwykle, ale styczeń w moim zawodzie jest bardzo intensywny. Jednak trzeba znaleźć czas na odrobinę relaksu, a że ja uwielbiam Wam opowiadać o tych wszystkich cudownościach...

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam wyjątkowy komiks o pewnych egzotycznych zwierzętach, które mają niezwykłe, często niebezpieczne przygody w australijskich lasach tropikalnych. 


Dziobak Toto i drapieżniki.

Miałam okazję pisać już o tej serii. Jest... niezwykła. Niby opowiada o przygodach paru zwierzaków w australijskim lesie tropikalnym, ale bohaterowie są tak egzotyczni, że ich historia wydaje się po prostu totalnie nierealna. A przecież wszystkie te zwierzaki istnieją naprawdę!

Co nowego u Toto?

Coś ostatnio mam szczęście do dramatycznych historii. Najpierw najnowszy tom Wszyscy mamy źle w głowach teraz Toto. A dziobak wpada w nie lada tarapaty, ponieważ polują na niego dwa bardzo groźne drapieżniki - diabeł tasmański i wilkowor. Czy uda mu się uciec? A może dzięki tej sytuacji odkryje coś więcej niż własny strach? Na pewno warto się przekonać.Zgarnąć z półki?

Tak. Chociaż nadal uważam, że nie do końca jest to komiks dla maluchów. Historia jest ciekawa i angażująca, ale egzotyka i brutalność natury może przestraszyć młodszych czytelników. Starszym jak najbardziej polecam ;-).

 • Seria/cykl: MÓJ PIERWSZY KOMIKS 5+

 • Scenarzysta: Eric Omond

 • Ilustrator: Yoann

 • Tłumacz: Ernest Kacperski

 • Data premiery: 09.11.2022
Komentarze

 1. Uwielbiam poznawać ten cykl komiksów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komiks to udany sposób na spędzenie wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę doczekać się tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl