Wszystkie dzieci nasze są!

 Dzień dobry w piątek. Ufff, w końcu weekend. W planach mam... Odespać. Tylko tyle i aż tyle. Mam nadzieję, że mi się uda. A Wy jakie macie plany?

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam książkę z w której totalnie się zakochałam. Dlaczego? Ponieważ opowiada o rz Czech codzienny, ale i zupełnie innych niż znany. Zapraszam. Ja recenzje dzieci świata takie jak ty.


Dzieci świata takie jak Ty!

Książki to siła. Siła poznania i zrozumienia. Dlatego uwielbiam książki, które pokazują nam różne rzeczy. Inne niż znam, ale całkowicie normalne dla kogoś pochodzącego z Indii, czy Norwegii. Właśnie taka jest książka dzieci swiata. Opowiada o życiu dzieci w różnych częściach świata i jak szybko się okazuje, nie zawsze jest to życie, do którego my - europejczycy jesteśmy przyzwyczajeni 


Spójrzcie chociażby na te pizzę. Ulubione jedzenie (oprócz frytek) chyba każdego dziecka 😉. Niby wszyscy ja znamy, ale jak widać na załączonym obrazku, jadamy z zupełnie innymi składnikami. Odpowiedniki dla danego miejsca na ziemi. Fascynujące, prawda? A to tylko Fragment tematu!

Zgarnąć z półki?

Nienawiśc często bierze się że strachu. Strach z niewiedzy. Dlatego warto poznawać otaczający nas świat oraz życie i kulturę innych ludzi. Dlatego bardzo polecam Wam i waszym dzieciom tę książkę! 

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl