Draka na Antypodach, czyli współczesna historia o dorastaniu.

 Dzień dobry w poniedziałek. Jak na pewno zauważyliście, miałam tydzień wakacji. Trochę nieplanowany, ale po prostu tyle rzeczy się spietrzyło i było na już, że zaczęło mi brakować doby na wszystko. No, ale mam już wakacje? Jakie plany?  U mnie wszystko na spontanie, na co czas znajdziemy 😉.

Jako, że wakacje to i bardzo wakacyjne lektura o dorastaniu. Bardzo ważna lektura, podoba w bardzo... Bardzo fajny sposób, ale o tym za chwilę.Draka na Antypodach.

Wakacje, czas beztroski i zabawy. Czas odpoczynku, nudy i bezczynności. Czy aby na pewno? Wakacje to czas dorastania. Dorastania w wolnym czasie. Jak wykorzystają główni bohaterowie tej książki? Czy też pozwoli im zrozumieć siebie i swoich najvliższych? Na pewno warto się o tym przekonać 

Draka na Antypodach to książka skierowana dla młodszych nastolatków. Takich, którzy swoją przygodę z sprostaniem dopiero zaczynają.

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl