Banda pand. Idealna gra na wakacje.

 Dzień dobry w środę! Znowu tydzień mija mi bardzo szybko. Zaraz zakończenie roku szkolnego i pierwsze pełnoprawne wakacje Klary. Dlatego warto pomyśleć o jakiś atrakcjach na ten wolny czas. A co może być lepszego do imienia czasu niż dobra gra? Ciężko to przebić, przyznajcie 😉.


Banda pand.

Niewielkie pudełeczko kryjące w sobie olbrzymią dawkę dobrej zabawy. Nie wierzycie? To powiem Wam, że w środku kryją się pięknie ilustrowane karty i kostka do gry. Tylko tyle i aż tyle żeby zapewnić nam super rozgrywkę.

Zasady są bardzo proste. Rozkładany karty tak żeby były widoczne ilustracje (nie informacje o planach) rzucamy kostką, na której są trzy kategorie wzrost, waga, długość bambusa. W zależności, czy wypadnie nam duża, czy mała ikonka na kostce szukamy np największej pandy lub najmniejszej pandy. Każdy z graczy wybiera jedna kartę a potem sprawdzacie, kto był najbliżej celu. 

Tylko tyle i aż tyle. Ale od razu Was ostrzegę, że wystarczy chwila żeby się zakochać w tej grze. Pandy są totalnie przeurocze, a rozgrywka szybka, zabawna i prosta.

Zgarnąć z półki?

Mnie przekonały same pandy, więc od razu byłam kupiona. Jednak jeśli ktoś chciałby sprawdzić, czy zgadza się z moim zdaniem, polecam zagrać, chociaż raz. Chociaż... Na jednym razie na pewno się nie skończy. Polecam!


Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl