Czarownica Zora. Czarownica idzie do szkoły. Tom 1

 Dzień dobry w czwartek. Pogoda dzisiaj nie dopisała i dopadł mnie jesienny nastój. Cały dzień jestem senna i zmarznięta. Najchętniej zakopanym się pod jakiś kocyk i zatopiła w lekturze. Też tak macie?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić komiks o pewnej młodej czarownicy, która dopiero będzie uczyć się swojego fachu. A że początku zawsze bywają trudne... zapraszam na recenzje pierwszego tomu serii o Czarownicy Zorze.


Czarownica Zora.

Zora mieszka z babcią na strychu paryskiej kamienicy. Skryły się tam, ponieważ musiałby uciekać przed polowaniem na czarownice. Babcia zadbała o bezpieczeństwo i ich dom jest bardzo dobrze magicznie zabezpieczony. Jednak nie chroni ich przed niebezpieczeństwami wewnątrz. Kiedy konflikt Zory i babci sięga zenitu, staruszka postanawia wysłać wnuczkę do normalnej szkoły, w której nauczy się funkcjonować wśród ludzi. Początkowo niechętna dziewczyna wkracza w świat zwykłych nastolatków. Czy uda jej się zaaklimatyzować? Co będzie musiała poświecic dla nowego życia? Sama jeszcze nie wiem, ale pierwszy tom zwiastuje naprawdę ciekawa historię 😉.Zgarnąć z półki?

Zaskoczył mnie ten komiks jest w takim mangowo new adultowym (ale wymyśliłam 😉) klimacie. Bardzo fajnie się go czyta i jeszcze lepiej ogląda, więc nie pozostaje mi nic innego jak szczerze Wam go polecić.
 

Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl