Opowieści z Bukowego Lasu. Recenzja komiksu.

 Dzień dobry! Trochę mnie tu nie było. Sporo się działo ostatnio i niestety zabrakło czasu na przyjemności takie jak blogowanie. Na szczęście wszystko powoli wraca do normy, co oznacza, że wpisy znowu będą pojawia się regularnie. A jak Wami mija końcówka wakacji? Zaplanowaliście coś specjalnego na te ostatnie parę dni ?

Na dobry początek chciałabym Wam przedstawić kolejna część rewelacyjnego komiksu o pewnej króliczej rodzinie. Ci, którzy śledzą mojego bloga regularnie na pewno wiedzą o kim mowa. Zapraszam na recenzje kolejnego tomu opowieści z Bukowego Lasu.


Wyprawa po skarb. Opowieści z Bukowego Lasu

Kiedy zasiadłam po raz pierwszy do tej serii, myślałam że będzie słodka i urocza (i tyle). Jednak szybko okazało się, że bardzo powierzchownie oceniłam te historie. Opowieści z Bukowego Lasu to owszem, pełna ciepła i dziecięcej ciekawości historia, ale... Skrywa w sobie zdecydowanie więcej. Z każdym tomem okazuje się, że rodzina Rabatków ma niesamowicie ciekawe życie pełne przygód i wyzwań i miłości oczywiście.

Tym razem sympatyczne króliczki pokażą nam, że nie zawsze wygrywa ten, kto jest większy i silniejszy, czasami ważniejsze są spryt i determinacja. Jak nie trudno się domyślić, tym razem rodzeństwo Rabatków wyruszy na poszukiwanie skarbu. Jakie przygody i utrudnienia spotkają po drodze? Czy uda im się odnaleźć cel wyprawy? A może trafią na coś jeszcze ciekawszego? Na pewno warto się dowiedzieć. A co za tym idzie, jak najszybciej zasiąść do lektury ;-).
Wszystkie historie o rodzinie Rabatków pokazują jak ważne jest wsparcie i aprobata najbliższych. Nie inaczej jest tym razem. Rodzeństwo wspiera się na każdym kroku, a dzięki mocnej więzi i znajomości swoich mocnych i słabych stron, zawsze potrafią wymyślić dobry plan działania.

Zgarnąć z półki?

Niezmiennie jestem tą serią oczarowana. Za każdym razem przekonuje się jak fajnie można kreować historię o rodzinie, łączących ja więziach i niesamowitych przygodach. Za każdym razem polecam Wam tę serię i póki co zdania nie zmieniam. Koniecznie zapoznajcie się z opowieściami z Bukowego Lasu.


Tytuł:                Wyprawa po skarb

Seria:                Opowieści z Bukowego Lasu

Autor                Loic Jouannigot

Tłumacz:           Ernest Kacperski

Wydawnictwo:  Egmont

Premiera:        13.07.2022Komentarze

 1. Uwielbiam takie szybkie komiksy ze zwierzętami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wydanie jest niezwykle istotne, ciekawa treść to podstawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Komiks idealnie sprawdzi się w roli prezentu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl