Koń by się uśmiał. Zresztą ja też! - recenzja komiksu.

 Wtorek. Powoli czuć już nadchodzącą jesień. Ja na przykład przeliczyłam się z wysokością porannej temperatury i po prostu zmarzł mi tyłek. Czas chyba przeprosić się ze skarpetkami i zacząć ubierać się ciut cieplej. A Wy jesteście już przygotowani? Czy może jesień zaskoczyła Was tak samo jak mnie ?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić komiks, przy którym od razu robi się jaśniej i weselej. Wszystko za sprawą bandy niezwykłych koni. Ciekawi, zapraszam na recenzję ;-).


Koń by się uśmiał.

Niesamowicie zabawna historia o koniach z pewnego klubu jeździeckiego. Nieparzystokopytni (a to niespodzianka, prawda ;-)?) komentują otaczający ich świat, często naśmiewając się z ludzi i ich głupich zwyczajów. Podczas czytania możemy poznać cały wachlarz różnych osobowości i charakterów, co często wiąże się z przezabawnymi sytuacjami, które powodują niekontrolowane wybuchy śmiechu (sprawdziłam).


Sami widzicie, tylko przeglądając zdjęcia NA PEWNO parę razy się uśmiechnęliście ;-). Więc wyobraźcie sobie, że to tylko ułamek, który udało mi się Wam zaprezentować.

Zgarnąć z półki?

Tak! Ostatnio mam wrażenie, że brakuje na naszym rynku po prostu zabawnych komiksów. Dlatego jak najbardziej sięgnijcie po Koń by się uśmiał. WARTO!

 • Tytuł:        Koń by się uśmiał

 • Seria/cykl: Komiksy są super!

 • Scenarzysta: Laurent Dufreney

 • Ilustrator: Miss Prickly

 • Tłumacz: Maria Mosiewicz

 • Data premiery: 10.08.2022Komentarze

 1. To idealna propozycja dla miłośników koni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale odnalazłam się w lekturze tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Solidna dawka dobrego humoru zawsze się przyda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszy fakt, że powstają takie komiksy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl