Bing. 3 bajeczki przed snem - recenzja.

Piątek. Ufff. Miałam tak bardzo emocjonujący dzień, że jedyne o czym marzę to... sama nie wiem ;-). Jestem tak zmęczona, że nie myślę o niczym konkretnym, a stojące nieopodal łóżko, spogląda na mnie kusząco. Jednak, zanim dam się skusić, chciałabym Wam jeszcze coś zaprezentować. Zapraszam na recenzję Binga. 3 bajeczki przed snem.


Bing. 3 bajeczki przed snem.

Binga przedstawiać nikomu nie trzeba. marketingowcy zrobili kawał dobrej roboty i nawet jeśli nie oglądało się ani jednego odcinka tej bajki to na pewno postać małego króliczka jest znana choćby z koszulek, kubków, gier, maskotek i różnych innych rzeczy. U nas Bing jakoś nigdy nie zagościł na dłużej, ale dzieciaki lubią po niego sięgnąć od czasu do czasu. A już seria 3 bajeczki jest zawsze brana pod uwagę, kiedy Klara i Janek mają ochotę na coś niezobowiązującego ;-).

W najnowszym tomie możemy poznać historię o kaloszach, które stały się bardzo ekologiczne, trudnych wyborach, które często zasmucają, czy o historiach na dobranoc, bez których nie można usnąć. Bing po raz kolejny udowadnia, że wszystko, co się robimy może mieć duże znaczenie i dzięki temu każdy dzień jest wyjątkowy. Sama bardzo lubię sięgać po książki z tym bohaterem, ponieważ dzięki nim dowiaduję się, jak wielkie rzeczy robię każdego dnia ;-).
Zgarnąć z półki?

Nie wiem dlaczego moje dzieciaki nie szaleją na punkcie Binga. Osobiście nie miałabym nic przeciwko ;-). Mimo to bardzo polecam Wam najnowszą część serii, ponieważ na pewno spodoba się najmłodszym.
 

 • Seria: 3 BAJECZKI PRZED SNEM

 • Autor: zbiorowe opracowanie

 • Tłumacz: Beata Żmichowska

 • Data premiery: 11.03.2022
Komentarze

 1. Ten tom z przygodami Binga jest naprawdę świetny. Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Ja też często czytam swoim dzieciom :) Ostatnio poza książeczkami sięgamy też po cytaty z https://kobiecystyl.pl/najpiekniejsze-cytaty-o-rodzinie-sentencje-i-zlote-mysli/. Nawet kilka z nich mamy zapisanych na ścianie w przedpokoju ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasz Junior też nie szaleje za Bingiem - ale jego młodsza kuzynka już jak najbardziej. Zamawiamy z myślą o niej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje dzieci również uwielbiają Binga. Jest to ich pierwsza, ulubiona bajka. Pierwsze ich zabawki wybrane świadomie również były związane z tym kreskówkowym króliczkiem. W domu mamy dwa pluszaki Binga i kilka figurek. O tych książeczkach nigdy nie słyszałam! Dziękuję za polecenie. Moje dzieci na pewno będą nimi zachwycone.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl