Lśnij. Odkrywanie kosmosu dla najmłodszych.

 Dzień dobry w piątek, chociaż byłam świecie przekonana i głośno o tym mówiłam, że dzisiaj jest poniedziałek. Wszystko przez to wolne. A Wy jak odnajdujecie się w tym niepełnym tygodniu? Dajecie radę?

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejna cudowna książkę od wydawnictwa Świetlik, z której możemy dowiedzieć się masy interesujących rzeczy o naszej planecie i jej (bliższym i dalszym) otoczeniu.

Lśnij 

Standardowo, mnie przekonała już sama okładka 😉, a potem było już tylko lepiej 

Duży format sprawia, że wszystko jest wyraźne i dobrze widoczne. Dlatego już samo przeglądanie sprawia olbrzymią przyjemność. Oczywiście to nie wszystko, co oferuje nam ta książka, bo jak już wcześniej wam wspominałam, znajdziecie w niej naprawdę dużo ciekawych i ważnych informacji o kosmosie. Sama zaczytałam się w nią z wielką ciekawością. Nie mówiąc o dzieciakach (zwłaszcza Janku), który jak zaczarowany słuchał tych wszystkich ciekawostek. 

Warto zwrócić uwagę, że Lśnij to nie tylko informacje o kosmosie, ale i o samej Ziemi. Możemy dowiedzieć się jaki wpływ ma bliskość księżyca względem naszej planety, czy jak odczytywać lokalizację z położenia gwiazd. 

Jak zasiądzie się do tej książki to nie można się oderwać! Sami zobaczcie

Zgarnąć z półki?

Nie mam co do tego żadnej wątpliwości. Lśnij to książka zawierająca masę ciekawych i ważnych informacji o kosmosie i samej Ziemi. Sama przeglądałam ją z zachwytem. Nie mówiąc o Janku, który studiuje ją codziennie ;-). POLECAM!

A jeśli szukacie innych, cudownych książek dla dzieci, polecam zajrzeć do TaniaKsiążka.pl.
Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl