LEGO Jurassic World. Przygoda z dinozaurami.

Dzień dobry w środe. Tak jak zapowiadali dzisiaj aura za oknem nie jest tak sprzyjająca, więc czas pomyśleć jak spędzać jesienne wieczory. Dlatego dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam zestaw LEGO, którym Janek nieprzerwanie bawi się odkąd go złożyliśmy. Bo co może być lepszego niż LEGO i dinozaury?


LEGO Jurassic Word.

Fascynacja LEGO przyszła do nas już jakiś czas temu. Moje dzieciaki dość szybko ogarnęły jak się składa takie zestawy i wręcz odganiają mnie od tego. Teraz mogę tylko obejść się smakiem i patrzeć ile radości sprawia im zabawa.

A że LEGO ma mnóstwo świetnych zestawów o różnej tematyce to zabawy nie ma końca.

Poniżej prezentuję Wam komplety zestaw LEGO Jurassic Word żebyście sami mogli zobaczyć jakie to wspaniałości Czas składania ok 30-40 minut i jak widać spokojnie 5latek daje sobie radę.


Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie. U nas ten zestaw jest w ciągłym użyciu, w bardzo różnych kombinacjach (ostatnio z LEGO Friends ;-)). Także jak najbardziej polecam!

A jeśli szukacie ciekawych książek do poczytania i innych ciekawych rzeczy to koniecznie zajrzyjcie do nowości TaniaKsiazka.plKomentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl