Nowy Świerszczyk już w kioskach

 Środa. Końca świątecznych porządków nie widać. A Wielkanoc już tuż tuż. No nic, najwyżej nie będzie tak czysto jak planowałam 😉.

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam najnowsze numery Świerszczyka, które (póki co) ukryłam przed dziećmi, dlaczego? Zaraz Wam powiem 😉


Świerszczyk dla dzieci.

Uwielbiam to czasopismo! Za każdym razem zasiadam do niego z największą przyjemnością! Ileż tu zawsze ciekawych treści i angażujących zadań! Naprawdę bardzo miło można spędzić czas.

Skoro jestem tak zachwycona, dlaczego tym razem ukryłam Świerszczyka przed dziećmi?

Odpowiedź jest prosta. Ze względu na święta 😉. W tym roku odwiedza nas rodzina. (Już wiecie dlaczego tak bardzo się przygotowuje 😉). Kiedy ostatnio u nas byli, największą furorę zrobił właśnie Świerszczyk. Jeden z numerów leżał na stole, kiedy ja przygotowałam jedzenie reszta ferajny zabrała się za rozwiązywanie zadań w tym czasopiśmie. Niestety, większość była zrobiona. Jakbym wiedziała, że tyle frajdy sprawi im uzupełnianie krzyżówek i labirynty, nie robilibyśmy tego wcześniej. 
Dlatego tym razem ukryłam Świerszczyka przed dziećmi i wszystko czeka na  Wielką Sobotę. Powiem Wam szczerze, że patrzenie na rodzinę rozwiązującą wspólnie krzyżówkę jest naprawdę pokrzepiające i miłe dla oka. Na pewno podzielę się z Wami tym widokiem na Instagramie 😉.Zgarnąć z półki?

Jak zawsze, co do Świerszczyka, nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości! Bardzo polecam!Komentarze

 1. Te numery są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ich różnorodność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. To naprawdę genialne magazyny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Różnorodność zadań jest naprawdę świetna.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl