Nowy Scooby-Doo już w kioskach!

 Świąteczna gorączka trwa, wracam do domu i sprzątam. Najgorsze jest to, że sama sobie dodaje pracy, bo to przy okazji poukładam dzieciom w szafie, to posprzątam pod łóżkiem i tak idzie. Nagle okazuje się, że jest 21 i trzeba iść spać. A Wam jak mija ten Wielki Tydzień?

Przez natłok obowiązków postanowiłam dzisiaj przedstawić Wam coś fajnego i niezobowiązującego. Nowa oczywiście o czasopismach dla dzieci.Scooby-Doo.

Tego bohaterka zna każdy. Duży tchórzliwy pies stawia czoło najgorszym potworom - ludziom. Jego przygody są ciekawe i nieszablonowe. Nic więc dziwnego, że stał się postacią kultową i od ponad 50 lat (powstał w 1969 roku) cieszy się niesłabnącą popularnością.

Najnowszy magazyn że Scooby-Doo obfituje w ciekawe historie i fajne zadania. Jest kolorowo, zabawnie i wesoło. Sama przeglądając najnowszy numer, złapałam się na tym, że nie mogę się od niego oderwać, a dzieciaki musiały czekać aż matka skończy przeglądać żeby móc obejrzeć czasopismo przeznaczone właśnie dla nich 😉.


Zgarnąć z półki?

Takie magazyny to zawsze fajna opcja. Ciekawe treści, ulubieni bohaterowie i dodatki zawsze sprawiają dużo radości. Dlatego jak najbardziej polecam.
Komentarze

 1. To naprawdę świetna propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 2. To czasopismo będę polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się różnorodność zadań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodatki to zawsze super sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest się czym zachwycić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl