Najnowszy numer krainy lodu już w kioskach!

 Dzień dobry we wtorek. Za nami kolejny letni dzień. Odpoczywacie? Jakiś urlop? Ja póki co nie planuje, bo jak dowiedzieliście się z poprzedniego posta. u mnie trwa remont ;-)

Dzisiaj chiałaym Wam pokazać najnowszy numer magazynu Kraina Lodu od Egmontu, w którym będziemy mogli zobaczyć galopującego Olafa. Naprawdę. Zresztą sami się zaraz przekonacie.

 


Kraina Lodu.

Popularnej tej konkretnej bajki z wiekiem wcale nie maleje, a z tego co wiem Disney już planuje kolejną część przygód tych dwóch niezwykłych sióstr. Jak widać marketing działa bez zarzutów i ciągle jesteśmy otaczani motywami z tej bajki. Dlatego z wielką przyjemnością zasiadam do kolejnych numerów czasopisma o tej tematyce. A przepraszam to dzieci zasiadają... po tym jak sama skończę przeglądać ;-).
Zresztą sami zobaczcie ile tu wspaniałości.

Zgarnąć z półki?

Jak dla mnie to niezbędnik każdego wakacjowicza. Odrywa nas od wakacyjnej nudy, a dodatkowo poznajemy nowe przygody ulubionych bohaterów. Dla mnie super! POLECAM


Komentarze

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl