Spy x family 11, czas na zwrot akcji!

 Dzień dobry w czwartek! Jak te czas leci, kolejny tydzień już prawie za nami. A co za tym idzie coraz mniej dni zostało do świąt Bożego Narodzenia. Czujecie już świąteczną gorączkę? Ja w tym roku postanowiłam wziąć to na zimno. Efekt jest taki, że jeszcze niczego nie zaczęłam przygotowywać ;-).

Dlatego dzisiaj, na spokojnie chcę Wam przedstawić kolejny tom Spy x family, w którym duuuużo się dzieje!


Spy x family 11

O tej mandze mogliście już całkiem sporo u mnie przeczytać. Tata -szpieg, mama - zabójczyni, córka - telepatka. To się musiało udać i o ile poprzednie tomy bardzo spójnie opowiadają historię misji Zmierzcha, tak tom 11 jest nieco od tego oderwany.

Tym razem obserwujemy wycieczkę szkolną Anyi, która  przeradza się w walkę ze skrajnie lewicowym ugrupowaniem. Czerwony Cyrk, bo o nim mowa, uprowadza autobusy z uczniami żądając uwolnienia członków swojej organizacji. Będzie emocjonująco, to na pewno, ale nie zapominajmy, że to komedia szpiegowska, więc na pewno nie zabraknie też odpowiedniej dawki czarnego humoru.


Jak wcześniej wspominałam, ten tom nico różni się od pozostałych, ponieważ skupia się na wątku pobocznym. Owszem, była już misja na statku nie do końca związana z misją Zmierzcha, ale wtedy działali dorośli. Teraz do akcji wkracza Anya i nie zawaha się użyć swojej tajnej broni - niewinnego umysłu ;-). 

Zgarnąć z półki?

Zdecydowanie. Jest to jedna z lepszych mang na polskim rynku. Dobrze się ją czyta, a komediowo-szpiegowski klimat nadaje jej fajnego tempa. Bardzo, Bardzo polecam!Komentarze

Prześlij komentarz

Moje zdjęcie
Skarby na półkach
Kobieta, Żona, Matka. Piszę o tym co myślę, i robię. Najczęściej czytam książki i staram się aby moje dzieci wiedziały, ze są ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed ekranem. Kontakt: skarbynapolkach@gmail.com kontakt@skarbynapolkach.pl